• image

  Kurumsal

  Olmak istediğimiz nokta çok uzakta değil

  Kuruluşundan bu yana istikrarlı bir şekilde büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen İSLAHİYE TRANS uzman kadrosu, araç filosu, yüksek teknolojisi, doğaya ve ekolojik dengeye özen gösteren filosuyla, sektörün lider kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır.

  Temel prensibimiz müşterimizin ihtiyaç duyduğu her türlü lojistik hizmet talebini tek elden en uygun koşul ve maliyetle gerçekleştirmektir. Çalışılan şehirlerde düzenli çıkışlarımız mevcut olup, her türlü taşıma hizmeti sunulmaktadır.

 • image

  Çalışan Memnuniyeti

  Müşteri ve çalışan bağlılığını ön planda tutmak

  İSLAHİYE TRANS olarak müşterilerimizin tüm nakliye lojistik faaliyetlerini üstlenip, ürünlerini doğru zamanda doğru yere minimum maliyetle ulaştırabilmeye; hızlı, kaliteli ve farklı hizmetler sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

  Profesyonel, eğitimli, motive personelimizle, sürekli gelişen teknolojiyi kullanarak, kaliteli, verimli ve müşteri odaklı hizmetler sunmak, böylelikle kargo sektöründe karlı büyümemizi ve liderliğimizi sürdürerek müşterilerimizin ilk tercihi olmaktır.

 • image

  Sorumluluk Alma

  Değisimi ve gelişimi birlikte yönetmek

  Kanunlara ve ticari etiklere uygun davranarak işi ilk seferde doğru ve hatasız yapmak; çağdaş, kaliteli ve sağlıklı bir hizmet anlayışı geliştirerek çalışanlarımızın, müşterilerimizin güvenini ve sadakatini kazanmak; böylece şirket profilini yükseltmek ve Türkiye’de örnek gösterilen bir şirket olmak.

 • image

  Sürekli Güvenilir

  Rekabet gücünüzü arttıran uzmanlığımızdır

  Kurulduğu günden bu yana istikrarlı bir şekilde büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen, uzman kadrosu müşterinlerine, çalışanlarına, yurt içinde ve yurt dışında kanunlara saygılı olarak, güvenilir, hızlı, yüksek hizmet standardı sağlayan bir kuruluş olmak.


HIZMET ALANLARIMIZ


img

Komple Taşımalar

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda teslimat ve iade bilgileri hakkında kendi istekleri doğrultusunda en kısa zamanda

img

Depolama

Şirketimiz müşterilerinin her türlü koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla uygun koşullar ve fiyatlarla,

img

Parsiyel Taşımalar

İSLAHİYE TRANS karayolu parsiyel taşımacılığında hızlı ve zamanında teslim, düzenli bilgi akışı, Düşük maliyet,

img

C2 Yetki Belgesi

Firmamız Karayolu Taşımacılığında ULAŞTIRMA BAKANLIĞI 'nın Öngördüğü ( C2 Yetki Belgesi ) İle Hizmetlerini Sürdürmektedir


VIZYONUMUZ & MISYONUMUZ


image

VİZYON

Değişime ve yeniliğe açık yaklaşımımız, gelişen teknolojiye paralel adımlarımız, alanında profesyonel personelimiz, aktif, etkin, hızlı, güvenilir ve emniyetli hizmet politikamız ile fark yaratarak karayolu Ulaşım sektörüne yeni değerler kazandırmaya devam etmek.

image

MİSYON

Rekabetçi piyasa koşullarında müşterilerimizin her bir kuruşunun ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle İSLAHİYE TRANS Ailesi olarak en uygun maliyetler ile en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz.

HEDEFLERIMIZ

"Taşımacılık sektörüne kattığımız yeni değerlerle Türkiye’de öncü firma unvanı ile dünyada aranılan bir marka olmak. "

Sürekli Güvenilir

"Deneyimli kadromuz, pratik ve yaratıcı çözümlerimizle sizlere taleplerinize uygun, zamanında, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak."

Uygun Fiyatlı

"Dürüst, yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla sektörümüzde lider firma olmak."

Güçlü ve Hızlı